אילנה שושן, חול זה כאן
מקווה שאני לא נראית בת 40☺

שמי אילנה שושן, רווקה, נו טוב גרושה שלא ממש מחפשת אהבה לפחות לא מהסוג שכולם מחפשים.

לקראת גיל 40 הממשמש ובא החלטתי לעשות משהו אחר שימלא את הזמן הפנוי שלי, נו טוב לא חסר לי זמן פנוי וודאי הבנתם.

אני מסודרת בחיים כמו שאומרים (עם קצת עזרה מההורים) ואני מטיילת המון, אז ניחשתם נכון! כאן אני אחלוק איתכם את מסעותי ואת התובנות של מהטיולים בחו”ל.

אני מאוד מקווה שאעמוד במה שאני אומרת ובאמת אצליח לכתוב כאן באופן עקבי, אחד הדברים שאני הכי חוששת ממנו הוא שאני לא אצליח להעביר את החוויות של באופן כתוב אך אני מבטיחה לנסות אם תתנו לי צ’אנס.

 

תמיד אהבתי לטייל

מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד הייתה לי אהבה מיוחדת לטיולים, כשהייתי צעירה ולא ממש חופשיה ולמעשה לפני שגיליתי את חו”ל טיילתי בארץ בעיקר בצפון אך גם בדרום. היינו מתארגנים כל החברות והחברים וקופצים לצפון, משתכרים, משתוללים ונהנים, ישנים בשקי שינה לרוב בתוך אוהלים, עושים על האש ולמחרת קמים כדי לטייל באיזור או סתם לטבול במים.

עד שגיליתי את חו”ל, אמנם עשיתי טיול בת מצווה לפריז בגיל 12 (נו איך לא … פריז ….) אבל זה היה טיול שהשאיר בי חותם חיובי מאוד ותמיד שאפתי ליום שבו אטייל חופשיה ומאושרת בחול, נו באמת, מה יש לנו בחיים האלה אם לא לטייל, לאכול ולהינות או במילים אחריות טיולים סקס ורוקנרול נו טוב לא חייב רוקנרול.

 

הגעתי לגיל שאפשר להתחיל

אז כבר אמרתי לכם שאני נושקת ל – 40 (לא שרואים עלי) ואני מטיילת בחול לפחות אחת לחודש ומשתדלת להינות מכל רגע.

הבלוג הזה הוא הדרך שלי לחלוק איתכם את הניסיון שלי ואולי אפילו לעזור לכם לטייל בהנאה גדולה יותר.

 

טיולים בהכוונה אישית

רוצים טיול מותאים לכם באופן אישי? אל תהססו לפנות אלי מכאן כי כמו שוודאי הבנתם יש לי הרבה ניסיון בטיולים במגוון רחב של מדינות – מארצות הברית שטיילתי בה לאורכה ולרוחבה ועד מרוקו.

 

תיהנו מהבלוג,

אוהבת,

אילנה שושן