איזה מדינות דורשות ויזה לצורך כניסה אליהן

אומרים שהעולם כיום הוא כפר גלובלי גדול, שהכניסה של האינטרנט לחיינו הפכה אותנו קרובים ונגישים לכל אדם מכל מקום בעולם כמעט. וירטואלית זה אכן נכון, אבל פיזית, עדיין קיימות מדינות שהגישה אליהן אינה חופשית לחלוטין, ושכדי להיכנס לשטחן יש צורך להוציא אשרת שהייה – ויזה.

אשרת שהייה תינתן למבקרים שעומדים בתנאים מסוימים, ברוב המקרים יעסקו תנאים אלה במטרת ההגעה למדינה ובצורך של המדינה להגביל את ההגירה אליה, ולהבטיח שכל המבקרים גם יעזבו לאחר משך שהייה מסוים.

 

סירטון המראה אילו דרכונים מאפשרים כניסה ללא ויזה למדינות הרבות ביותר, נחשו מה? ישראל לא ברשימה!

 

אילו מדינות מצריכות ויזה ומהם התנאים?

כולנו יודעים שכניסה לארה”ב מצריכה הוצאת ויזה, אך האם ידעתם שגם טיסה להודו, תאילנד, סין, רוסיה, אוסטרליה, סרילנקה, קובה, ויטנאם ועוד רבות וטובות תאלץ אתכם להוציא ויזה? רוב המגישים יקבלו את האשרה המיוחלת, במיוחד אם יגישו את הבקשה באמצעות חברות המתמחות בבקשת ויזה ועוזרות בכל ההליך, כך שעבור רוב המטיילים תהיה זו טרדה בירוקרטית ולא יותר.
ויזות

לפני שאתם מוצאיאים ויזה לאחת המדינות המבוקשות, חשוב שתדעו כי לכל מדינה עשויים להיות סוגי ויזות שונים המאפשרים כניסה למדינה למטרות שונות – ויזת עסקים, ויזת תיירות ועוד. כל סוג ויזה יגדיר את משך הזמן בו רשאי המטייל לשהות במדינה ואת האיסורים המוטלים עליו. ויזת תייר, למשל, לא תאפשר למטייל לעבוד באותה מדינה.

עד היום בכל הטיולים שלי כמעט תמיד הוצאת את הויזה לבד בלי בעיות המדינה היחידה שבאמת אפשר להגדיר כדי מורכת את תהליך הוצאת הויזה היא ארצות הברית וזה גבה ממני לא מעט זמן ולמען האמת קצת עצבים. לכן זה באמת תלוי בכם אם יש לכם רצון לעשות את זה לבד כמוני לכו על זה אך אם אתם רוצים לפטור את עצמכם מהתהלים חברה טובה היא VISA USA שזו המומחיות שלה הינה קישור לאתר למי שמעוניין להוציא ויזה לארה”ב במינימום זמן ומאמץ.

הליכי הוצאת הויזה משתנים ממדינה למדינה אך באופן כללי נעשים מול השגרירות המקומית של אותה מדינה, וכוללים מילוי שאלונים מפורטים, הגשת מסמכים רלוונטיים ואף הגעה לראיונות אישיים עם נציגי השגרירות. אם כבר הוצאתם בעבר ויזה לאותה מדינה ותוקפה נגמר, הסיכויים שלכם לקבל חידוש גבוהים יותר משל מי שלא הוציא ויזה למדינה זו מעולם, אך בכל מקרה חשוב למלא את הבקשה בקפידה, לקרוא היטב את הטפסים ולהקפיד על מילוי ברור וכנה של פרטיכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *